SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

+48 12 297 22 22

bumacontractor@buma.com.pl

Realizacje (1)

Obiekty
biurowe

ZOBACZ WIĘCEJ
Group 84

BUMA Contractor specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów biurowych. W ramach realizacji inwestycji koordynujemy oraz nadzorujemy specjalistyczne roboty geotechniczne, roboty ziemne, stany surowe budynków, dachy i pokrycia budynków, elewacje, roboty instalacyjne WOD-KAN, C.O., WENT-KLIM, ELEKTRYCZNE. Dodatkowo zajmujemy się wdrażaniem automatyki budynków w szerokim zakresie, a także robotami wykończeniowymi w standardzie deweloperskim zgodnie z indywidualną aranżacją najemcy.

Realizacje (-1
recepcja
S1008580-Edit
Realizacje (-4
Realizacje (-3

Buma Contractor posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych. Jako generalny wykonawca każdą budowę planujemy w sposób indywidualny i dostosowany do potrzeb, możliwości oraz wymagań Inwestorów. Przy organizacji placów budowy minimalizujemy wpływ prowadzonych prac na budynki i obiekty sąsiadujące, a w razie potrzeby utrzymujemy również istniejące drzewostany. Integralną częścią budowy inwestycji mieszkaniowych jest również realizacja prac związanych z zagospodarowaniem terenu wraz z nasadzeniami zieleni, montażem elementów małej architektury czy placów zabaw. Tworzenie przyjaznej przestrzeni do życia przyszłych mieszkańców jest naszym priorytetem.

Group 13

Obiekty
mieszkaniowe

ZOBACZ WIĘCEJ
Realizacje (-5

Realizacje
Fit-out

ZOBACZ WIĘCEJ
Group 196

265 000 to szacunkowa liczba metrów kwadratowych zrealizowanych prac wykończeniowych typu fit-out. Bogate doświadczenie Bumy Contractor jako Generalnego Wykonawcy w połączeniu z precyzyjnymi harmonogramami prac i dostaw materiałów gwarantuje terminowość realizacji robót i dotrzymanie zaplanowanych budżetów.

Nadzór wykwalifikowanej kadry techniczno-inżynierskiej oraz sprawdzeni dostawcy pozwalają nam na zachowanie najwyższej jakości wykończenia wnętrz. Nieszablonowe rozwiązania i projekty aranżacji nie są nam obce, powierzchnie przekazywane naszym klientom są zawsze przestrzeniami szytymi na miarę. Aranżacje przestrzeni wykonywane są przy spełnieniu indywidualnych wymagań najemców, z dbałością o detal, komfort pracy i samopoczuciem ich przyszłych użytkowników.

MA318_totalmoney_HR_22
Realizacje (-6
Realizacje (-7
IMG_0504
IMG_0386 (9)

Od początku swojej działalności Buma Contractor działa w sektorze realizacji inwestycji handlowo-usługowych. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z popularnymi sieciami sklepów dyskontowych, realizując liczne obiekty zgodnie z restrykcyjnymi wytycznymi i wymaganiami inwestorów. Jako generalny wykonawca kładziemy ogromny nacisk na utrzymanie założonych budżetów inwestycji, jednocześnie utrzymując wysoki poziom oraz terminowość realizacji. W końcowym etapie przekazania zapewniamy również pełną współpracę z zarządcami i technikami budynkowymi.

Group 197

Obiekty
usługowo-handlowe

ZOBACZ WIĘCEJ